piątek, 12 maja 2017

To dzisiejsze zdjęcie zrobione z tarasu po stronie południowej mojego domu


Szkoda że pogoda tylko wczoraj była tak piękna i słoneczna. Dziś już tak pięknie nie jest ale jednak przyrodzie to jak widać nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie.14 komentarzy:

 1. ... biało, niewinnie ... u nas lało, teraz piękna pogoda ... pozdrawiam ... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachmurzenie ale nie pada i nie jest dziś zimno więc w ogrodzie teraz byłam na trochę..

   Usuń
 2. I nasz bez zakwita. Jest zimno, więc trochę opóźniony.
  U nas wczoraj było przepięknie i słonecznie. Odwaliłam dwa prania /zaległe przez remont/ i wszystko wyschło mi w ogrodzie na suszarce. Tak uwielbiam, gdy wszystko pachnie. A dzisiaj od rana pada, zwariować można. Buziaczki zostawiam, Uleczko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do południa w domu potem obiad trochę poleżałam ale ogród woła. Nie jest zimno choć słoneczka nie widać..Buziaczki wzajemne-;)

   Usuń
 3. U nas w końcu trochę słońca. Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak trochę u nas też było, ale się zmyło he he..Pozdrawiam równie cieplutko Cynia-;))

   Usuń
 4. Może teraz rośliny "ruszą", bez już ładny u Ciebie, u nas jeszcze w pąkach. Dalie i mieczyki boją się wystawić nosa ;-) Pozdrawiam pracowitą kamratkę- mniej pracowita adela ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie Adela, przyroda na ogół sobie nieźle radzi z tą chłodną aurą. Nawet lepiej dla roślin taka pogoda anieli susza i upały w maju. Dziś mam robotę w domu. miałam wyjść na zakupy,ale to chyba sobie na dziś podaruję. W kuchni juz zresztą pachnie obiadem bo rosół niedzielny się gotuje. Pozdrawiam przy dźwiękach pralki he he. Buziaki-;)

   Usuń
 5. nawet kotom zimno:) kwiaty u mnie jakby stoją w miejscu czekając na ciepło.
  Uleczko, rzadziej komentuję bo jestem zmęczona pracą, wracam późno i nie mam czasu na rozrywki ale czytam, pamiętam o Tobie i serdecznie Cię pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję serdecznie za tą pamięć i rozumiem Cię jak najbardziej. W końcu i ja dojeżdżałam całe lata do pracy, mając na głowie dzieci i dom. Pozdrawiam Cię Klarko najserdeczniej bo i ja Ciebie regularnie czytam ale nie zawsze komentuję..

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozdrawiam serdecznie Uleczko, pracowita pszczółko!!Lubię pracę w ogrodzie tylko to koszenie daje w kość, trawa rośnie tak szybko...Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Aga. Sama jesteś z tych pszczółek Artystko. A musisz kosić, bo ja w tym roku jeszcze nie kosiłam . Szkoda mi kwiatków kwitnących i tak kolorowo jest na tej łące. Buziaki-;)

   Usuń
 8. -- a u mnie dziś trzeci już dzień ze słońcem... jak tu się nie cieszyć... w piątek miałam wolne w pracy, zatem cały dzień w ogrodzie, wczoraj był nalot wnuków - gwarno, wesoło i prawie czterokilometrowy spacer, oczywiście zbieranie przydrożnych kwiatów.. jak tu nie cieszyć się każdą chwilą... pozdrawiam wiosennie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziś piękna słoneczna pogoda. Szczęście maja dzieci które dziś mają komunię. Moja wnuczka Oliwia jest teraz na zielonej szkole nad morzem, a 4 czerwca ma Komunię. A ja dziś ledwo doczłapałam do domu z kościoła w niewygodnych jeszcze do tego butach. Pozdrawiam niedzielnie-;)

  OdpowiedzUsuń