środa, 19 kwietnia 2017


środa, 19 kwietnia 2017


U nas w nocy byliśmy bez prądu, ale teraz jest już OK.

Śląsk - 70 tys. odbiorców bez prądu, 20 centymetrów śniegu

W niektórych częściach Śląska spadło nawet powyżej 20 cm śniegu. W ciągu ostatniej doby jednostki Państwowej Straży Pożarnej podjęły 268 interwencji związanych z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Według danych służb kryzysowych wojewody, najwięcej odbiorców pozbawionych prądu było w gminach Mykanów i Konopiska w powiecie częstochowskim, Rudzińcu i Pyskowicach w powiecie gliwickim, Wręczycy Wielkiej w powiecie kłobuckim, Poraju w powiecie myszkowskim i Tworogu w powiecie tarnogórskim. W wielu częściach regionu trwa dopiero szacowanie liczby mieszkańców pozbawionych dostaw energii.

U nas w nocy byliśmy bez prądu, ale teraz jest już OK.
Będą jeszcze następne zdjęcia z mojego dzisiejszego ogrodu...

10 komentarzy:

 1. ~Uleczko, ale Ci narobiło, co z tym będzie? Krzewom to może nic, ale kwiatuszkom? Idź sobie zła zimo, idź już sobie. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pójdzie sobie to pewne. Pozdrawiam wieczorkiem Andrzeju-;)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas nie ma już śladu po wczorajszym śniegu. Uleczko, nie mogłam przedtem wysłać komentarza, bo przy próbie kasowało mi. Jak teraz będzie ???

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak widzisz jest. A śniegu dziś tu u nas też juz nie ma ale jest bardzo zimno. Bez palenia w kotłowni nie da rady.. Pozdrawiam Aniu wieczorkiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. jesienna:
  Ale dużo śniegu u Was napadało. U nas tylko trochę śnieg polatywał razem z padającym deszczem. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w jeden dzień ale wyglądało to gronie śnieg i paskudna wichura. Do tego mróz. nie będzie owoców tu u nas bo kwiaty na drzewach przemarzły Marysiu. Pozdrawiam serdecznie-;)

   Usuń
 6. Biedne te wszystkie roślinki - szczególnie kwiatuszki.
  Ludzie też się poprzeziębiali i smutno im bardzo.
  Trzymajmy się Uleczko.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Synowa leży chora przeziębiona. Za zimno jest tej wiosny. Jutro u nas odpust a ja się wybieram do fryzjera. Jakos się trzymam.. Pozdrawiam serdecznie-;))

  OdpowiedzUsuń
 8. -- napisałam dziś przed południem komentarz i go nie ma, podobnie jak pisała An-Ula... oj jak ja czekam za wiosną taką prawdziwą ... pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No rzeczywiście, trochę to dziwne bo przeczytałam i odpisałam a oba te nasze komentarze jakoś tu nie widzę. Dziś u nas Odpust.
  Przynajmniej jak na razie nie pada. Pozdrawiam najserdeczniej-;)

  OdpowiedzUsuń